Apie mus

     UAB Laksaulita – patikimai dirbanti ir nuosekliai auganti bendrovė, kuri įkurta 2012 metais. Per dešimtmetį įmonė sukaupė ilgalaikią darbo patirtį dažymo ir frezavimo paslaugų srityje. Aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai ir inovatyvi įranga, leidžia mums įgyvendinti įvairiausius mūsų klientų keliamus iššūkius ir poreikius. Įmonės specializacija pasižymi naujausiais technologiniais sprendimais, todėl nuolat siekiame derinti naujoves su patirtimi.

     Kokybė – mūsų vizitinė kortelė, kurią atspindi itin kruopščiai ir atsakingai paruošti gaminiai. Būtent todėl bendradarbiaujame tik su tiekėjais, užtikrinančiais kokybiškas medžiagas. Taip esame tikri, jog kruopštaus darbo ir kokybiškų medžagų kombinacija užtikrina geriausią galimą rezultatą.

    Siekdami patenkinti klientų poreikius bei lūkesčius, visuomet suteikiame naudingą informaciją, o ieškant optimaliausio sprendimo dėmesingai išklausome pageidavimus ir aptariame visas galimybes. Taip pat užtikriname profesionalų bendradarbiavimą ir požiūrį į klientus bei siekiame paslaugas atlikti su klientu sutartu laiku.

     Manome, kad galėsime Jums pasiūlyti savo paslaugas, atitinkančias Jūsų poreikius už prieinamą kainą. Visada tikimės malonaus ir produktyvaus bendradarbiavimo.

 

     Mes esame tam, kad Jūsų idėjos ir norai būtų įgyvendinti!